Strana 3 od 3 PrvaPrva 1 2 3
Rezultati 21 do 22 od 22
    AR POČETNIK
    Registrovan
    21.07.2018
    Auto
    fiat marea
    Lijep pozdra svima, pišem ovdje da ne otvaram novu temu. Namjeravam kupiti novi auto, max. cijena do nekih 17 i pol tisuća eura. Zaista što više gledam te aute, to manje znam. Prioritet mi je da izvana izgleda koliko toliko sportski, znam da s obzirom na tih 17 000 eura ne može izgledati nešto wow. Osim toga volio bih da ima dobar zvuk, znate malo basevi ovo ono, isto ništa spektakularno ali da se čuje i app connection obavezno. Najviše mi je za oko zapeo novi VW polo kojeg sam uspio u konfiguratoru sredit do te cijene ali nekako mi ima slab mobor, samo 95 ks mada to sve zavisi od auta od auta. Da napomenem da se ne kužim baš previše u automobile ali neke prioritete ipak imam. Trebala bi mi neka općenita pomoć, konkretan savjet. Jako mi je zapeo za oko i audi a3 limuzina, naravno polovni i to star do 2 godine a takav se jedino može nabaviti iz njemačke. Po mogućnosti benzinac, mislim da mi se dizelaš baš i ne isplati s obzirom da se ne vozim bog zna koliko. Gledao sam malo i renault clio, megane, seat ibiza i leon, toyota, mazda 3 itd. itd. Može pomoć što bi mi se najviše isplatilo za tu cijenu, koji auto??

Starosedelac Space avatar
    Registrovan
    01.09.2013
    Auto
    BMW X1 2.0D
    Ako samo nov auto dolazi u obzir, ja bih gledao i novog Megana, novog Fokusa, Gulijetu itd, imas bas dosta opcija.
    Malo je onih koji razumeju ono što je razumljivo, a opet nerazumljivo razumnim ljudima!

Bookmarks

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •