Strana 2 od 2 PrvaPrva 1 2
Rezultati 11 do 15 od 15
    AR POČETNIK
    Registrovan
    05.05.2014
    Auto
    Fiat Bravo 1.9JTD
    Citirati Originalno postavljeno od The Punisher Pogledati poruku
    I ja znam jedan servis koji navodno radi ceo program jedne marke (necu da kazem namerno koji servis i koje marke), pitao preko telefona da dodjem, kad sam dovezao auto, vlasnik mi 'ladno kaze pa meni se ne isplati da radim tako stare automobile. Taj servis svi od reda hvale, ali ja nemam nikakav komentar na ovo. Sta njega briga koliko vredi auto koji dovezem, platio bih posteno koliko kosta. To je ono kad serviser pomisli da je Bog i batina. U Srbiji je sve naopako, pa i to da majstori zaradjuju vise od doktora, profesora fakulteta. Sva sreca, nije jedini servis, sa zadovoljstvom sam otisao u drugi servis i zavrsio posao i zauvek promenio misljenje o pomenutom servisu i vlasniku.
    Da nije to onaj čuveni drmr iz Pinosavu

PUNOPRAVNI AR FORUMAŠ Rapture avatar
    Registrovan
    30.09.2013
    Auto
    Hyundai Coupe 2.0 FX
    Kad smo kod toga imam pitanje, naime konačno sam se sjetio sredit ove škare za prozor na autu, dosad nisam imao uopće potrebe preko zime a ionako nemam garažu više pa sam čekao bolje vrijeme.
    Skinio sam panel i izolaciju, problem je bio u jednoj vodili koja je bila pričvrćena za drugu šipku, puko je šaraf i zbog toga je skoro sve iskočilo iz svojih vodilica. Šaraf je zamjenjen ali ne mogu nikako vratit škare u vodilice tj. klizače na prozoru. Jel se može kako skinuti ova plastika, pa da ju uvedem u vodilicu i ponovno spojim na škare? Ima ko nekakav sigurnosni pin, mislio sam da se može izvuć kad njega maknem, ali ništa. Ima ko kakvu ideju?

Starosedelac Space avatar
    Registrovan
    01.09.2013
    Auto
    BMW X1 2.0D
    Baš si se doveo u pat poziciju.
    Malo je onih koji razumeju ono što je razumljivo, a opet nerazumljivo razumnim ljudima!

PUNOPRAVNI AR FORUMAŠ Rapture avatar
    Registrovan
    30.09.2013
    Auto
    Hyundai Coupe 2.0 FX
    Hahah, jelda jesam
    Ovo sam našao, izgleda da treba vuć dok ne izleti, ja nisam htio previše silit da ne pukne

AR POČETNIK
    Registrovan
    11.11.2017
    Auto
    Skoda
    Ako ste sam svoj majstor, potrebna vam je i dizalica koja nece da izda http://bestfloorjackreview.com Odlicne su!

Bookmarks

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •