PHP Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bootstrap.php(433) : eval()'d code on line 165
Ogrebotine na vetrobranu i staklima ,saniranje ,poliranje .
Rezultati 1 do 3 od 3
    AR POČETNIK Neba avatar
    Registrovan
    16.04.2018
    Auto
    Vw Golf

Ogrebotine na vetrobranu i staklima ,saniranje ,poliranje .

Pozdrav svima.

Imam ljudi jedan problem .Naime primetio sam neke ogrebotine na staklima ,koje uopšte ne znam kako su nastale ,ono fazon nisam strugao led ,provlačio se kroz džunglu i slično .

Zvao sam par servisa koji se bave ugradnjom šoferki ,poliranjem farova ..tipa "glass" ovaj -onaj ali niko od njih ne radi poliranje stakla i odgovor im je bio tipa - "javiće se refleksija na prednjem vetrobranu a na bočnim staklima fazon - to se ne radi jer je kaljeno staklo bla bla "... Jasno mi je da ne rade , lakše im je da ugrade novo i da se ne bakću sa poliranjem .

Malo sam googlao na netu i pronašao da se ogrebotine na staklima automobila bez problema poliraju sa CERIJUM OKSIDOM (prah) ,naravno ne sa krpicom i vatom već sa mašinom za poliranje .

Da li je neko rešavao ovaj problem sam ili da zna nekog majstora koji uspešno ovo rešava ?

Starosedelac Space avatar
    Registrovan
    01.09.2013
    Auto
    BMW X1 2.0D
    Moze dase polira! Ali imas drugi problem. Naime rešiš se ogrebotina, ali se jave prelomi svetlosti. Moj savet ne diraj, ili presvuci providnom folijom.
    Malo je onih koji razumeju ono što je razumljivo, a opet nerazumljivo razumnim ljudima!

AR POČETNIK Neba avatar
    Registrovan
    16.04.2018
    Auto
    Vw Golf
    To sam razmišljao o providnoj foliji ali nisam 100% siguran da može da prekrije da se ne vide ogrebotine . U svakom slučaju hvala na savetu ,možda to i probam na kraju .

Bookmarks

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •