Rezultati 1 do 3 od 3
    AR POČETNIK
    Registrovan
    28.01.2018
    Auto
    Nijedan trenutno

Nesto za mlade ispod 5000€

Pozdrav ljudi, voleo bih da dobijem po neki savet od vas sto znate mnogo vise nego ja o ovome, pa da pocnem.

- Student sam, velicina mi nije bitna, moze cak i 2 vrata da ima. Cak i bolje ako je manji auto, videcete i zasto u sledecoj stavki. Naravno, nista ne smeta ako je nesto vece.
    - Bitno mi je da moze 0-100km/h za manje od 10 sekundi. Ne treba mi nesto previse jako uopste, ali ovo je neki minimum. Cisto da se oseti malo kad mu das gas
    - Bilo bi lepo da auto ovako ima malo sportsku liniju, da je dobar za upravljanje. Mozda cete se smejati sad ali pre godinu dana sam vozio peugeot 306 i jako mi se svidelo kakav je za upravljanje, vrlo mi je bio interesantan za voznju.
    - Sve ostalo manje vise standardno, ono, bilo bi lepo da je auto pouzdan, tako da bih radije uzeo nesto od 120ks sto je preslo 100.000km nego nesto od 200ks sto je preslo 150.000km.

Potrosnja jeste faktor, cena jeste faktor, jacina jeste faktor, i zato mislim da ce tu mnogo pre ici neki manji auto, jer njemu ne treba jak motor da bi bio brz, a moze i malo da trosi i malo da kosta. Za sad mi je favorit
    Peugeot 207 GT 120 KS. Mali izgleda solidno, i moze 0-100 za 9.6s jer je jednostavno lagan. Ako imate nesto drugo da preporucite, samo napred Najslabiji sam sa japancima, gotovo da ne znam uopste sta prave i sta je od toga zapravo pouzdano i dobro, tako da racunajte da tu nista skoro nisam gledao. Peugeot sa drugo strane, mislim da nijedan nisam propustio Hvala unapred!

PUNOPRAVNI AR FORUMAŠ The Punisher avatar
    Registrovan
    30.09.2013
    Auto
    Fiat Stilo 1.2 16V, Ford Taunus TC1 1.3
    U moje vreme su studenti išli gradskim prevozom.
    Kupi šta god ti se sviđa, nebitna marka i sve ostalo, sigurno ćeš da pogrešiš.

Starosedelac Space avatar
    Registrovan
    01.09.2013
    Auto
    BMW X1 2.0D
    C5 ili C4 sa 1.6 dizel motorom.
    Malo je onih koji razumeju ono što je razumljivo, a opet nerazumljivo razumnim ljudima!

Bookmarks

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •