Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 3 4 5
Rezultati 41 do 44 od 44
    Moderator dropac88 avatar
    Registrovan
    14.10.2014
    Auto
    Audi TT 8J 2.0 TFSI
    Citirati Originalno postavljeno od MikiD Pogledati poruku
    Slazem se, mozda je onaj novi thrustmaster ok ali pedale najobicnije sa potenciometrima... monitori takodje...
    Sto se tebe tice ne treba nista bolje, fanatec je top, sve preko toga mislim da je vec preterivanje... Sto se tice brzine cuo sam da na AC cepaju rekorde i na gamepad-u?

Na zalost ne vozim AC, nemam komp za to (intel hd integrusa). Za upgrade mi treba graficka karta, morao bih i napajanje da menjam plus 50-ak evra za AC, to sve zbirno nije mala cifra

Mada bih voleo da probam AC i automobilistu...

Jel ti ovo username ?
    theDropac Austria

Da to je moj. Gde me nadje?

Fanatec mnogo zabada sa kontrolom kvaliteta. Imam na mom kanalu ja mislim jedno tri snimka cuo se pod opterecenjem kao da ce da se raspadne. I to odma drugi dan nakon sto mi je stigao. Nedelju dana sam se njakao preko maila sa njima da ga uzmu nazad na servis.
    Dobio ga nazad posle dve nedelje i isti mesec je opet poceo da mi pravi isti problem. I to baza koja kosta 800 Evra bez volana. Ove godine cu ga jos voziti i onda uzimam definitivno Direct Drive volan sa 22Nm.
    Plan je jos da uzmem Oculus i da zamenim komplet rig sa novim 2DOV sistemom iz Ukraine.

AC voze i sa crackom i to online.
    Kolega Simic igru gura na ultra sa GeForce Gtx 660 i i3 procesorom

Nema preterivanja u sim racingu =). Sto vise novaca to realnije postaje. imao sam Fanatec CSL volan, to je bio bas ulazna liga, pa Thrustmaster T500RS pa sad ovaj CSW V2. Generalno dobar krug mozes voziti sa bilo kojim volanom, jednostavno se naviknes na njega. Ali konstantne krugove pravis sa dobri pedalama tacnije sa dobrom kocnicom. Ova moja koju sad imam moze da izdrzi 90Kg sile i sa hidraulikom je

AR POČETNIK MikiD avatar
    Registrovan
    17.01.2016
    Auto
    Stilo
    Da to je moj. Gde me nadje?
    Jos kad si kupio licencu potrazio sam te na http://www.lfsworld.net/. Pretpostavio sam da si to ti I dalje nemas ni jedan krug online

Fanatec mnogo zabada sa kontrolom kvaliteta. Imam na mom kanalu ja mislim jedno tri snimka cuo se pod opterecenjem kao da ce da se raspadne. I to odma drugi dan nakon sto mi je stigao.
    Ovo stvarno nisam ocekivao. Mislio sam da je kvalitet na nivou... Jedino sam mislio da ne valja to sto ima previse podesavanja, ja nista ne menjam osim FF jacine...

Kolega Simic igru gura na ultra sa GeForce Gtx 660 i i3 procesorom
    To je odlicno u poredjenju sa celeronom g1820 sa intel hd integrusom Jedino sto imam ok je 8GB ram memorije

Generalno dobar krug mozes voziti sa bilo kojim volanom, jednostavno se naviknes na njega.
    To je tacno, ali ipak ima ogranicenja tj neki minimum. Pedale ok, svi voze sa pedalama na potenciometru ali naravno da je bolje da je load cell..
    Ja sam imao logitech EX i sada thrustmaster f430 (Space edition )
    Oba volana sa potenciometrom. Tacno se vidi im preciznost nije jaca strana. Mada meni vise smeta to sto se "osecaju" zupcanici pri okretanju. Mozda potenciometar i nije toliko neprecizan ali smeta to sto se ne okrece volan glatko, primeti se na pravcu kod malih korekcija levo-desno.
    Po meni vrlo bitna stvar kod volana je da se okrece lagano, glatko i brzo, da nema otpora osim onog koji stvara FF motor

Moderator dropac88 avatar
    Registrovan
    14.10.2014
    Auto
    Audi TT 8J 2.0 TFSI
    aaaa znaci na lfs, nisam tamo mnogo vozio.

Fanatec ima brdo podesavanja ali iskreno ja gasi bukvalno sve, koristim dodatno SLIMax na PC-u tako da mi on upravlja svime (LED,Ekran na volanu, Stepen onrtaja volana) , sve ostalo na 0 tako da sto manje ugusim FFB

Kvalitet im je otisao po kurcu kako se menjao vlasnik firme pa preselili celu produkciju u Kinu. Znaci ako uhvatis dobar primerak to je to, radi kao sat, evo ja sam uhvatio oba puta odlicne pedale i rucnu kocnicu, drugi volan sam eto ubo da nije bio dobar motor.

Glatko upravljanje jedino na kais i naravno Direct Drive ali sve ima svoju cenu =)

Bookmarks

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •